ÇELIK OTOKORKULUK VE YOL GÜVENLIK SISTEMLERI DERNEĞI KURULDU.

.Çelik Otokorkuluk ve Yol Güvenlik Sistemleri Derneği 03 Temmuz 2014 yılında Ankara’da kurulmuştur. Dernek Merkezi Ambrosia iş Merkezi/Çukurambar adresinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Mesai saatleri içerisinde mevcut personel ve teşkilatıyla tüm konuklarına hizmet vermeye hazırdır. Detay için Tıklayınız.


ÇELIK OTOKORKULUK VE YOL GÜVENLIK SISTEMLERI DERNEĞI GENEL KURULU YAPILDI.

.Çelik Otokorkuluk ve Yol Güvenlik Sistemleri Derneği 03 Temmuz 2014 tarihinde kuruluşunu müteakip dernek organları oluşturulana kadar derneği temsil etmek üzere Geçici Yönetim Kurulu seçilmiştir. Detay için Tıklayınız.


8. ULUSLARARASı ALTYAPI, TRAFIK YÖNETIMI, YOL GÜVENLIĞI VE PARK SISTEMLERI FUARI’NA KATILIM.

Çelik Otokorkuluk ve Yol Güvenlik Sistemleri Derneği 8. Uluslararası Altyapı, Trafik Yönetimi, Yol Güvenliği ve Park Sistemleri Fuarı’na katılım sağlamıştır. Katılımın oldukça faydalı olduğu ve Dernek tanıtımının başarıyla gerçekleştirildiği Fuar’da özellikle üyeleri ile birlikte aynı salonda yer alan Dernek Standı dikkat çekmiştir. Detay için Tıklayınız.


İL ÖZEL İDARELERİ EĞİTİMLERİ

İl Özel İdareleri personeline perfomansa dayalı Çelik Otokorkuluk sistemlerinin tanıtımına yönelik eğitimler ile mevcut mevzuat kapsamında açıklamalarda bulunuldu. Detay için Tıklayınız.


BELEDİYELERE EĞİTİMLERİ

Büyükşehir ve il Belediye personeline perfomansa dayalı Çelik Otokorkuluk sistemlerinin tanıtımına yönelik eğitimler ile mevcut mevzuat kapsamında açıklamalarda bulunuldu. Detay için Tıklayınız.


İL ÖZEL İDARELERİ ZİYARETLERİ

İl Özel İdarelerine Çelik Otokorkuluk deneyimini tanıtılması ve mevcut mevzuat ile gelişen perfomans ürünleriin açıklaması amacıyla ziyaretlerde bulunulmuştur. Detay için Tıklayınız.


BELEDİYE ZİYARETLERİ

Belediyelere Çelik Otokorkuluk deneyimini tanıtılması ve mevcut mevzuat ile gelişen perfomans ürünleriin açıklaması amacıyla ziyaretlerde bulunulmuştur. Detay için Tıklayınız.

Başa Dön